Modern Talking / 1-asis albumas (aišku, vinilo)(LP)

Nauja prekė

€20.96

Yra sandėlyje

Žymos:

šiuolaikinių žaislų parduotuvė, vyrų marškinėliai modern talking, kalbame led, muzyka modern talking, plakatas modern talking, didelis kalbėti žaislas, modern talking vinilo, modern talking lp, lampara led kalbėti, modern talking geras

"1-asis Albumas"-remastered pakartotinis leidimas debiutinį studijinį albumą Eurodance grupės Modern Talking, iš pradžių išleistas 1985 metais.

Išskirtinis Rusijos.

Išleidimo pateikiami skaidrus vinilas.

Modernus Kalbėjimas yra vokietijos muzikos duetas, kuris gyvavo nuo 1984 m. iki 1987 m. ir nuo 1998 m. iki 2003 m., atliekami šokių muzikos stiliaus Eurodisco ir Europop.Grupėje buvo Thomas Anders (vokalas) ir Dieter sirgo (gitara, back vokalas, rašyti dainas, gamyba).Yra vienas iš sėkmingiausių komandų istorija populiariosios muzikos ir sėkmingiausių sukurtas Vokietijoje: grupės įrašų visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei 190 mln. kopijų (nuo 2020 m.).Duetas ' s singles užėmė pirmą vietą topuose nuo vidurio 1980 s "("Tu mano širdyje, tu mano siela") iki pat 2000 s ("laimėti lenktynes"), ir kolekcijos led pasaulio hit paradas ("Back For Good").Muzikos grupės vis dar patenka į radijo stočių grojaraščius, ir savo albumų ir toliau parduoti iki šios dienos.

Modelio Numeris 194397959215
Prekės Pavadinimas "Sony Music

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Susijusios